Pekařská 44
602 00 Brno
Andrea 606 218 530
Monika 775 082 202
info@salon-levandule.cz
Najdete nás na mapě

PÉČE O OBLIČEJ

Mary Cohr přichází s novým pojetím aromaterapie. Znovuobjevuje jedinečné vlastnosti esenciálních olejů a jejich účinky na pleť.

Díky výjimečné technologii vybraly laboratoře Mary Cohr 100% čisté esenciální oleje z levandule, rozmarýnu a šalvěje a dalších speciálně zpracovaných látek, které aktivují mikrocirkulaci, pronikají do pokožky, okysličují ji a dodávají energii zevnitř.

Beauté Aromatique
100% přírodní péče s esenciálními oleji a rostlinnými koncentráty, které harmonizují Vaši pleť.

CatioVital – obličej, oči
Krásnější již po první aplikaci. Ioniozační efekt pomocí přístroje ošetří hloubkově každý typ pleti a povzbudí její přirozenou funkci.

CatioLift
Liftingový efekt, který soupeří s plastickou chirurgií. Svalová stimulace pomocí přístroje jemně procvičuje svaly obličeje a navrací tak pokožce pevnost a pružnost.

Beauté Lifting
Lifting s mořským kolagenem. Pomocí speciálního korektoru vrásek a regeneračního séra s hloubkovým účinkem je prováděna masáž. Maska s mořským kolagenem modeluje pleť a zpevňuje ji. Pleť si úžasně odpočine a viditelně omládne.

Peel & Lift - s ovocnými kyselinami
Zanechává pleť mladší a jemnější. Pomáhá odstraňovat odumřelé buňky a lépe okysličuje pleť. Lifting regeneruje pleť do hloubky a navrací ji mladistvý vzhled.


Koncept "mezi dvěma ošetřeními"
Mary Cohr Vám po skončení procedur nabízí širokou škálu produktů pro domácí péči, které Vám zajistí možnost udržovat si Vaši pleť v dobré kondici mezi jednotlivými návštěvami salonu. Více podrobnějších informací na: www.marycohr.czvšechna práva vyhrazena © 2011 Salon Levandule | foto © Mary Cohr & f-f.cz | design dwgd.cz | úvodní strana | péče o obličej | ostatní služby | fotogalerie